flash

EF

Inovace výroby nádrží a aparátů v BAEST Machines & Structures, a.s.

Registrační číslo4.1. IN04/407
Zahájení1.2.2011
Ukončení31.5.2015
Cíl projektuProjekt je zaměřen na rozvoj klíčového strategického cíle společnosti pro nadcházející období, kterým je rozšíření výrobkové řady v oblasti nádrží a aparátů pro široké spektrum užití, integrující vyšší přidanou hodnotu.

 

Společnost Baest Machines & Structures, a. s., si klade za cíl neustálé zkvalitňování stávající výroby a další rozšiřování portfolia nabízených výrobků v oblasti svařovaných nádob, zásobníků , čerpacích stanic a dalších vyšších forem těchto výrobků-aparátů.  

Pro rozšíření výrobní řady nádrží a jejich vyšší formy s vyšší  užitnou  hodnotou , využití nových možností technologického  zpracování náročných materiálů a využití nových způsobů svařování, je nutno investovat do rozvoje metod i vybavení, a to nejen po stránce pouhé obnovy zařízení.  Inovace nabízeného produktu vyžaduje současně  inovaci celého výrobního procesu, kterou se již žadatel intenzivně zabývá.

 

Aktuality

AV´19 KONFERENCE ASFALTOVÉ VOZOVKY, ČESKÉ BUDĚJOVICE, 26. – 27. listopadu 2019
Zvěme Vás k návštěvě našeho stánku na 13 ročníku konference Asfaltové vozovky 2019 v Kulturním domě Metropol v Českých Budějovicích, Senovážné nám. 248/2.
více
RENEXPO INTERHYDRO SALZBURG, 28.- 29.11.2019
Tradičně jako každý rok navštívíme i letos Konferenci a Výstavu RENEXPO INTERHYDRO Salzburg, Rakousko.
více

všechny aktuality