Tradiční český výrobce ocelových nádrží a konstrukcí

BAEST Machines
& Structures, a.s.

Strojírenská společnost

s širokým výrobním programem

Produkty
Kontaktujte nás

Produkty

Akumulační nádrže

Autoklávy

Betonárky

Čerpací stanice

Obalovny živočišných směsí

Ocelové konstrukce

Ocelové nádrže

Sila násypky a zásobníky

Telekomunikační věže a rozhledny

Tlakové nádoby

Vodní elektrárny

Výrobky z nerezu

Odvětví

Firma BAEST Machines & Structures se zabývá návrhem a výrobou strojů a zařízení. Strojírenství je jedno z nejvýznamnějších odvětví, které je klíčové nejen pro nás, ale i pro řadu dalších vyspělých zemí.

Naše výrobky jsou určeny dále pro stavebnictví, zemědělství, petrochemii, hydroenergetiku. Zabýváme se také výrobou nádrží na skladování vodíku.

Více informací
< path d="m44 20h4v4h-4z"/>

Petrochemie

Stavebnictví

Hydroenergetika

Strojírenství

Zemědělství

Vodík

Aktuality

 • Zveřejněný: 12. 3. 2023

  Novinka! Nádrže na skladování vodíku

  BAEST NADRZE NA VODIK-CZ.pdf BAEST NADRZE NA VODIK-EN

 • Zveřejněný: 1. 3. 2023

  Aktuálně hledáme nové zaměstnance

  Jsi šikovný svářeč, zámečník, stojirenský dělník, montéř či údržbář? Chceš být součástí našeho dynamického týmu a pracovat na výrobcích, které mění svět k lepšímu? [...]

 • Zveřejněný: 5. 2. 2023

  Zveme Vás do Litomyšle na konferenci dopravní infrastruktury 8.-9.4.2023 !

  I naše firma se letos zúčastní několika konferencí, veletrhů a výstav. Jednou z nich je právě konference dopravní infrastruktury v Zámeckém pivovaru v Litomyšli. [...]

 • Zveřejněný: 28. 11. 2022

  Nádrže na LTO – ideální náhrada za plyn

  Řešíte záložní zdroj energie v aktuální nestabilní době? Máme pro Vás řešení! Dodáváme ocelové nádrže pro diverzifikaci, zajištění alternativy či rozšíření palivového hospodářství (doplnění [...]

Všechny novinky

Výroba

Firma BAEST Machines & Structures, a.s. zajišťuje výrobu svařovaných ocelových konstrukcí, nádrží i další návazné činnosti. Díky kvalifikovanému personálu jsme schopni zajistit komplexní strojírenskou výrobu v širokém spektru dílů a výrobků. Firma disponuje moderním a univerzálním výrobním zařízením, které ji umožňuje realizovat široké portfolio strojírenských výrobků.

Zjistit více

Doprava

Jsme schopni zajistit dopravu na místo určení, montáž zařízení na staveniště, uvedení do provozu, záruční a pozáruční servis.

Zjistit více

Montáž

Naše společnost má pro výrobu a montáž veškeré potřebné certifikáty, vlastní stabilní zkušené zaměstnance a strojní vybavení. Námi vyráběné konstrukce jsme schopni dodat včetně projektové a výrobní dokumentace, povrchové ochrany a finální montáže k zákazníkovi.

Zjistit více

BAEST Machines & Structures, a.s.

O firmě

BAEST Machines & Structures, a.s. je soukromou společností s  výrobním programem zaměřeným na výrobu svařovaných ocelových konstrukcí a zařízení pro stavebnictví, strojírenství, energetiku, ekologii, zemědělství, chemický, petrochemický a potravinářský průmysl,  zaměstnávající cca 240 pracovníků. Společnost hospodaří v areálu o rozloze 17 ha, kde jsou umístěny výrobní haly o rozloze 30.000 m2 a skladovací plochy o rozloze  10.000 m2 vybavené nezbytnou zdvihací a manipulační technikou s nosností až 50t.

Více informací
0
pracovníků
0ha
Rozloha areálu
0m2
Výrobní haly
0m2
Skladovací plochy
0t
nosnost techniky

Partneři

BAEST Machines & Structures, a.s.

E-mail:
info@baest.cz

Kontaktní formulář
Všechny kontakty