Aktuality » Konvoj ocelových sil BAEST M&S a.s. do Belgie.

Konvoj ocelových sil BAEST M&S a.s. do Belgie.
20.05.2021

Kruh cirkulární ekonomiky se uzavřel.  Poptávka po ocelových silách velkých objemu roste.  Nástup moderních technologii a vzestup stavebnictví rozšířilo využití sil do širšího spektru oborů.  Změnilo to požadavky na konstrukci, materiál a využiti sil. Na místo betonu nastoupily materiály jako železo a ocel. Relativní nižší váha, široká tvárnost materiálu umožnila přizpůsobit výrobu pro široký kruh sypkých materiálů. Na rozdíl od výroby sil z betonu výroba ocelových sil umožnila časovou nezávislost výroby  a montáže, rozšířila akční rádius distribuce, jednodušší implementací nových technologii  a po letech intensivního využití i následnou  jednoduchou recyklaci ocelových  sil.

 Nabídka naší společnosti vychází vstříc  požadavkům zákazníku jak z hlediska objemu sil tak i nároku na skladování a transport. Skoro vice než  80 procent výroby ocelových sil společnost BAEST Machines& Structures a.s. směruje na vývoz pro přední globální společnosti z oboru chemické výroby, výroby stavebních hmot a  potravinářství. 

I letos naše společnost vyrobí a dodá do Belgie 12 kusů sil ke skladování a  výrobě stavebních materiálu dle technologie BAESF. Ocelová sila s průměrem 3,2 m a objemem 70 m3 budou vyrobena v celku a dopravena na vzdálenost vzdušnou čárou skoro 1tis. km jako nadrozměrný náklad.  Na místě bude provedena instalace a odborná montáž sil pracovníky firmy BAEST Machines& Structures a.s.