Jak zajistit provoz dostatkem energie?

Základním předpokladem kvalitní výroby je zajištění dostatku energie pro celý výrobní proces.

Nabízíme záložní kapacitu pro uložení různých druhů paliv!

V poslední době se zvyšuje poptávka po dodávkách ocelových nádrží pro palivové hospodářství (např. obaloven, malých provozů, výrobních provozů) - nádrže pro naftu, lehký topný olej a další kapalná alternativní paliva.
Cenově jsou vhodné různé druhy topných olejů. Přímo hitem lze nazvat nádrže pro lehké topné oleje - LTO, většinou volně stojící vertikální nebo horizontální, dvouplášťové nebo se záchytnou vanou.

Nadzemní dvouplášťové nádrže a podzemní nádrže objemu 30 - 40 - 50 m3 slouží k bezpečnému a ekologickému skladování paliv a olejů. Nechte si nezávazně poptat 

Nádrže, sila a zásobníky, komponenty k vodním elektrárnám

Již druhé desetiletí pro vás strojírenská společnost BAEST, Machines & Structures, a.s. Benešov vyrábí a dodává ocelové konstrukce, tlakové nádrže, nádrže na naftu, ocelové nádrže, sila a zásobníky,  komponenty pro obalovny a betonárky, sila a násypky, čerpací stanice na pohonné hmoty, akumulační nádrže, zařízení pro energetiku a ekologii, výrobky z nerezu.

  • konzultační činnost včetně projekčního návrhu
  • zpracování projektové a výrobní dokumentace
  • vlastní výroba
  • doprava, montáž, uvedení do provozu
  • záruční a pozáruční servis

Rakousko, Francisová turbina k hydroelektrárně, květen 2021.

V roce 1849 vyvinuta B. Francisem v USA a je nejpouživanější turbínou ve světě.

Sila a zásobníky

Společnost navrhuje a vyrábí ocelové sila, zásobníky a násypky na skladování sypkých hmot, které se používají především na obalovnách živičných směsí, betonárkách, v zemědělství, stavebnictví a ostatních odvětvích. Sila a zásobníky jsou vyráběna v kruhovém a hranatém provedení do objemu 250m3 a hmotnosti 30t.

Belgie, 12 ks sil k výrobě stavebních hmot, květen 2021.

Ocelová sila jsou produktem cirkulární ekonomiky, recyklovatelná do nekonečná.

Čerpací stanice, nádrže na naftu, nádrže na benzín

BAEST, Machines & Structures, a.s. má dlouholetou tradici a zkušenosti s výstavbou a rekonstrukcemi čerpacích stanic na pohonné hmoty. Provádí výstavbu čerpacích stanic od malých tzv. podnikových neveřejných čerpacích stanic až po velké čerpací stanice dálničního typu. Vyrábí a dodává nádrže na naftu, nádrže na benzín, nádrže na PHM.

 

Video BAEST Machines & Structures a.s.

 

Aktuality

všechny aktuality


Kalendář akcí

únor 2023
poútstčtsone
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728