Tradiční český výrobce ocelových nádrží a konstrukcí

BAEST Machines
& Structures, a.s.

Strojírenská společnost

s širokým výrobním programem

Produkty
Kontaktujte nás

Produkty

Akumulační nádrže

Autoklávy

Betonárky

Čerpací stanice

Obalovny živočišných směsí

Ocelové konstrukce

Ocelové nádrže

Sila násypky a zásobníky

Telekomunikační věže a rozhledny

Tlakové nádoby

Vodní elektrárny

Výrobky z nerezu

Odvětví

Firma BAEST Machines & Structures se zabývá návrhem a výrobou strojů a zařízení. Strojírenství je jedno z nejvýznamnějších odvětví, které je klíčové nejen pro nás, ale i pro řadu dalších vyspělých zemí.

Naše výrobky jsou určeny dále pro stavebnictví, zemědělství, petrochemii, hydroenergetiku. Zabýváme se také výrobou nádrží na skladování vodíku.

Více informací
< path d="m44 20h4v4h-4z"/>

Petrochemie

Stavebnictví

Hydroenergetika

Strojírenství

Zemědělství

Vodík

Aktuality

 • Zveřejněný: 16. 5. 2023

  ENERGETICKÉ ÚSPORY NA VÝMĚNĚ STROJŮ

  BAEST MACHINES & STRUCTURES, A.S. - ENERGETICKÉ ÚSPORY NA VÝMĚNĚ STROJŮ.PDF

 • Zveřejněný: 26. 4. 2023

  Silniční konference 2023

  13.-14.6.2023 proběhne Silniční konference v Ostravě a my jako pravidelný vystavovatel opět dorazíme! Přijďte se za námi podívat 🙂  

 • Zveřejněný: 24. 4. 2023

  Mezinárodní vodohospodářská výstava

  I naše firma se letos účastní několika konferencí, veletrhů a výstav. Další z nich je mezinárodní vodohospodářská výstava, která proběhne 23.5.-25.5.2023 v PVA EXPO Praha. [...]

 • Zveřejněný: 19. 4. 2023

  ALL-ENERGY 2023

  Výstava a konference All-Energy 2023! Další z mnoha aktivit, co nás letos čekají, je účast na výstavě a konferenci All-Energy dne 10.-11.5.2023 ve Skotsku. Chcete [...]

Všechny novinky

Výroba

Firma BAEST Machines & Structures, a.s. zajišťuje výrobu svařovaných ocelových konstrukcí, nádrží i další návazné činnosti. Díky kvalifikovanému personálu jsme schopni zajistit komplexní strojírenskou výrobu v širokém spektru dílů a výrobků. Firma disponuje moderním a univerzálním výrobním zařízením, které ji umožňuje realizovat široké portfolio strojírenských výrobků.

Zjistit více

Doprava

Jsme schopni zajistit dopravu na místo určení, montáž zařízení na staveniště, uvedení do provozu, záruční a pozáruční servis.

Zjistit více

Montáž

Naše společnost má pro výrobu a montáž veškeré potřebné certifikáty, vlastní stabilní zkušené zaměstnance a strojní vybavení. Námi vyráběné konstrukce jsme schopni dodat včetně projektové a výrobní dokumentace, povrchové ochrany a finální montáže k zákazníkovi.

Zjistit více

BAEST Machines & Structures, a.s.

O firmě

BAEST Machines & Structures, a.s. je soukromou společností s  výrobním programem zaměřeným na výrobu svařovaných ocelových konstrukcí a zařízení pro stavebnictví, strojírenství, energetiku, ekologii, zemědělství, chemický, petrochemický a potravinářský průmysl,  zaměstnávající cca 240 pracovníků. Společnost hospodaří v areálu o rozloze 17 ha, kde jsou umístěny výrobní haly o rozloze 30.000 m2 a skladovací plochy o rozloze  10.000 m2 vybavené nezbytnou zdvihací a manipulační technikou s nosností až 50t.

Více informací
0
pracovníků
0ha
Rozloha areálu
0m2
Výrobní haly
0m2
Skladovací plochy
0t
nosnost techniky

BAEST Machines & Structures, a.s.

E-mail:
info@baest.cz

Kontaktní formulář
Všechny kontakty